Sublimacja na materiale tekstylnym

Firma ART DESIGN oferuje nadruki wielkoformatowe sublimacyjne na materiale tekstylnym.
Sublimacja na materiale to nic innego jak druk na tekstyliach. Jest to mix różnych farb i nowoczesnych systemów druku. Ta nowoczesna technologia pozwala odwzorować idealnie dowolny kształt i kolor na materiale tekstylnym nie naruszając jego struktury tzn rozciagliwości, twardości, faktury, elastyczności. Do tego pozwala na wierne odwzorowanie kolorów, bardzo wysoką jakość wydruku a gotowy produkt jest odporny na promienie UV czy uszkodzenia mechaniczne.

Zalety

Zastosowanie sublimacji na takninach niesie za sobą szereg zalet:

01/

Idealne odwzorowanie kształtu i koloru

Ta nowoczesna technologia pozwala odwzorować idealnie dowolny kształt i kolor na materiale tekstylnym nie naruszając jego struktury tzn rozciagliwości, twardości, faktury, elastyczności.
02/

Trwałość wzoru

Naniesiony wzór jest bardzo trwały, nie farbuje, nie posiada zapachu i jest niewyczuwalny w dotyku.
03/

Ekologia

Sublimacja materiale jest metodą ekologiczną

Możliwości

Posiadane przez nas urządzenia pozwalają na nasienie dowolnych wzorów i kolorów na tekstylia (dzianine, tkanina, wlóknina itp.). Możemy zadrukowywać koszulki, zasłony, narzuty, obrusy a nawet wykładziny podlogowe do szerokości 1,5 metra i dowolnej długości. Szerokie możliwości jej wykorzystania w wielu obszarach komunikacji wizualnej. Szerokie spektrum rodzajów materiałów ze względu np. na splot, rodzaj przędzy, wykończenie czy fakturę (nie wspominając o specjalnych aperturach gwarantujących np. trudnopalność, wodoszczelność, powłoki utrudniające przyleganie brudu - zwykła gramatura może zaczynać się od np. 40 g/m2 i wynosić do 400 g/m2) klasyfikuje materiały tekstylne w czołówce mediów używanych obecnie w reklamie wewnętrznej, jak i silnie walczące o swoje miejsce w reklamie zewnętrznej.W branży dekoratorskiej dostępne są specjalne materiały dedykowane do aplikowania na ściany czy sufity oraz tapety z różnymi fakturami oraz wykończeniami np. certyfikatem niepalności B1. W branży meblarskiej bardzo często wykorzystywane są materiały tekstylne w tak zwanych krótkich seriach wykonywanych pod zamówienie, np.: kancelarii prawnej, banku czy dealera samochodowego.

Zapraszamy do współpracy

Chętnie podejmiemy współpracę z agencjami reklamowymi, producentami z branży tekstylnej, jak również podmiotami z innych branż.